Direct naar inhoud
Drechtsteden

Binnen stallen

Gepubliceerd op:

De gemeente Papendrecht heeft nieuwe richtlijnen voor bouwcomplexen met een inpandige fietsenstalling.

De gemeente heeft deze richtlijnen opgesteld na advies van de Fietsersbond.

Als we kijken naar het gebruik is door ons aangegeven dat er geen ‘bovenrekken’ mogen zijn. Deze stallingen zijn namelijk stevast onderdeel van een seniorencomplex. Voorkomen moet nu eenmaal worden dat bewoners niet fietsen omdat de fiets onbereikbaar is geworden. Dat risico is zelfs nog groter bij elektrische fietsen, want die zijn ook nog eens zwaarder.

Laten we het eenvoudig houden: voor elke kamer één fiets. Er zijn immers meer fietsen dan inwoners in Nederland. Velen beschikken tenslotte over een ‘goede stadsfiets’ en daarnaast ook nog eens over een race-, vakantie- of tourfiets.

De volledige richtlijnen zijn hieronder terug te lezen.

Deel deze pagina

Een lijst met artikelen

  • Fietsers sluiten achteraan aan…

    De nieuwe akkoorden in de verschillende gemeenten in de Drechtsteden lijken vooral weer te zijn geschreven om de automobilist te plezieren. Kans om het vervoer te verduurzamen worden weinig benut.

    Gepubliceerd op:
  • Burgemeester de Raadtsingel verbeterd

    Tussen de Mijlweg en het station Dordrecht is over de Havenstraat, Westelijke Parallelweg en de Burgemeester De Raadtsingel een geheel nieuw fietspad aangelegd.

    Gepubliceerd op:
  • Blokken opzij!

    Blokken goed fout. Er bestaat al ruim twee jaar een nieuwe richtlijn van het CROW. Die wordt echter nog steeds niet toegepast in Dordrecht.

    Gepubliceerd op: